Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Aktualności

Projekt odlewania na dużą skalę w Gazie zapewnia finansowanie w wysokości 456 milionów euro

Chiny Shanghai Xunhui Environment Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Shanghai Xunhui Environment Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Projekt odlewania na dużą skalę w Gazie zapewnia finansowanie w wysokości 456 milionów euro
najnowsze wiadomości o firmie Projekt odlewania na dużą skalę w Gazie zapewnia finansowanie w wysokości 456 milionów euro

21 marca 2018 r. Źródło odsalania.biz

Europejski Bank Inwestycyjny (EBI) ma ogłosić przetarg na Centralną Odsalalnię Gazu i Projekt Prac Stowarzyszonych po tym, jak program otrzymał zastaw w wysokości 456 milionów EUR (560 milionów USD).

fundusze, które stanowią 80 procent całkowitego kosztu projektu w wysokości 570 milionów euro (700 milionów dolarów), zostały zaciągnięte podczas konferencji współprzewodniczącej przez Unię Europejską (UE) i Autonomię Palestyńską, w dniu 20 marca 2018 r. UE obiecała 77,1 mln EUR.

Projekt dotyczy zakładu odsalania o wydajności 150 000 m3 / d, który zaopatruje dwa miliony ludzi w Strefie Gazy w Palestynie.

EBI rozpocznie procedurę przetargową w dniu 15 kwietnia 2018 r.

Konferencja zwróciła uwagę na poparcie 42 krajów, w tym Izraela i 20 państw członkowskich UE; a osiem instytucji wyraziło poparcie. EBI i Autonomia Palestyńska podpisały list intencyjny w celu zapewnienia dalszego pomyślnego przygotowania projektu.

Komisja Europejska i Autonomia Palestyńska, wraz z EBI, Islamskim Bankiem Rozwoju i Bankiem Światowym, przewidywały plan budowy instalacji do odsalania na dużą skalę, infrastruktury zasilającej, z której 15 procent jest odnawialne, oraz sieci dystrybucyjnej, w odpowiedzi na pojawiający się kryzys wodny w Strefie Gazy. Dwa miliony Palestyńczyków mieszkających w Gazie opiera się prawie wyłącznie na jednym nadbrzeżnym poziomie wodonośnym, który jest nadmiernie eksploatowany, a większość zaopatrzenia w wodę nie spełnia standardów Światowej Organizacji Zdrowia, stwarzając zagrożenie dla zdrowia.

"Ten projekt spełni najpilniejsze potrzeby w zakresie wody w Strefie Gazy, zapewniając wodę pitną, a jednocześnie przyczyniając się do wzrostu gospodarczego, zrównoważenia środowiskowego i stabilności. Jestem dumny, że UE zadeklarowała 70 milionów euro na zakład odsalania plus 7,1 miliona euro na koszty zarządzania. Dzisiejsza udana konferencja obiecująca przybliża nas o krok do urzeczywistnienia tego projektu i poprawy warunków życia w Strefie Gazy oraz usunięcia przeszkód w rozwoju gospodarczym w tym regionie "- powiedział unijny komisarz ds. Polityki sąsiedztwa i negocjacji w sprawie rozszerzenia Johannes Hahn.

Pub Czas : 2018-03-25 20:14:01 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Shanghai Xunhui Environment Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Murphy

Tel: 0086-138 1661 4405

Faks: 86-21-31105302

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)